DTK

DTK

Společnost DTK začínala v roce 1981 s počátečním kapitálem 15 tisíc amerických dolarů a 8 zaměstnanců, o rok později se rozrostla na 24 zaměstnanců, s kapitálem 337 tisích amerických dolarů. V roce 1983 vyrobila 8 bitový počítač. O rok později se zabývali softwarem a biosem. V roce 1995 se staly produkty společnosti DTK návrhem pro Microsoft Windows 95. O rok později spolupracovali se společností Pentium Pro. Tato spolupráce trvala i v roce 1998-99 kdy společně testovali Pentium II. V roce 2001 vytvořila Linux a připojila se k výrobě USB 2.0. V roce 2003 vytvořila společnost 1394b firewire produkty. V roce 2004 se firma soustředila na zabezpečení a tým soustřeďující se na tuto činnosti přišel s produkty Firewall a Anti-Virus. DTK vytvořila digitální video nahrávač pro domácí využití.

více

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce DTK

  • Je nám líto, ale k tomuto výrobci nebyly nalezeny žádné články.

Katalog DTK

Srovnání s jinými monitory

V katalogu 36 monitorů DTK

1.
2.
3.

Chybí Vám zde konkrétní model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chybí Vám zde konkrétní model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3  

Chybí Vám zde konkrétní model?

Napište recenzi

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.